Alman Kalitesi Glashaus

Daha kaliteli yaşam için
daha özgün alanlar.

Dünya standartlarına uygun üretim politikamız ile 2005 yılında kurulmuş ve tüm ülke sektöründe lider olma vizyonu ile hareket etmekteyiz. İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunan ve kendisini sürekli geliştiren, yenilikçi ve sorumluluk sahibi bir firmayız.

Sahip olduğumuz referanslar ile güvenilirliğimizi ve kaliteli ürünlerimizi sizlere sunmaktayız. Tecrübeli ekibimiz ile kaliteli ürünler üretmekteyiz. Her zaman müşteriye yakın olarak, müşteri memnuniyetine önem ve itina göstererek müşteriyi ön planda tutmaktayız.

Glashaus Pergola için müşteri mutluluğu ve güveni önce gelir. Bunun için müşterilere uygun fiyatta kaliteli ürünleri sunmaktayız. Size sunduğumuz ürünler yıllar boyu sağlıklı ve üretildiği gibi kaliteli kalmaktadır. Çevreye saygılı bir şekilde çalışma sürdürerek sizlere konforlu ve şık alanlar tasarlıyoruz.

Sizlerin istekleri çerçevesinde, sizlere; Pergola, Rolling Roof vb. Açılır Tavan Gölge ve Cam Sistemleri gibi çözümler sunuyoruz. İstediğiniz şekilde tasarlamaya dikkat ediyoruz ve tavsiyelerinize kulak veriyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana istediğiniz şekilde ürünler sunarak farklılığa yol açıyoruz.

Çalışanlarımızın el işçiliğinin üst seviyede olması ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızla sizlere sunduğumuz ürünler ile hedeflerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Tüm çalışanlara kalite sistemimizi benimsetiyoruz ve işlerini hatasız yapmalarını sağlıyoruz. Planlı çalışarak da istediklerimize kısa sürede ulaşıyoruz. Ürünlerimizde olan kalite ile siz müşterilerin beğenisini ve güveninin kazanıyoruz, devamlı bunu sürdürüyoruz. Ürünlerimiz 1. sınıf materyallerden oluşup kalitesini belli etmektedir. Ve her geçen gün kalitemizi üst seviyelere taşıyoruz.

Tasarım ve üretim kalitemizi süreklilik içerisinde arttırdığımızdan dolayı ve müşterilere gösterdiğimiz özen ile firmamız Glashaus Pergola tercih edilmektedir. Başarımızın diğer bir gerçeği ise kalitede rakip tanımamamızdır. Ürünlerimizde olan kalite ve güvenilirlik ile firmamız doğru adres olmuştur.

Her türlü hava koşullarına göre ayarlayabileceğiniz pergolalar ile mevsimde yaşamak istediğiniz konforu yaşayabilirsiniz. Ayrıca sizlere sunduğumuz cam sistemleri ile huzura ve feraha kolay bir şekilde kavuşabilirsiniz. Mevsim sorunlarınızı kalıcı bir çözüme dönüştürerek sizlere açık alanlardan en iyi şekilde yararlanma olanağı sunuyoruz. Güneş, yağmur ve rüzgâra karşı koruma sağlıyoruz. Her mevsimin istediğiniz gibi geçmesini garanti ediyoruz.

Temel değerlerimiz siz müşterilersiniz. Sizler için şık ve kaliteli olana yönelik çalışmalar yapmaktayız. Sizlere sunduklarımızı en kısa zamanda yani zamanında teslim etmekteyiz. Tecrübeli ekibimiz ile her geçen gün yaratıcılık normunu üst seviyelere taşımaktayız. Sizlere ve çevreye duyduğumuz saygı ile dürüstlüğümüzü her zaman koruyup sürekli gelişim halinde bulunmaktayız. Samimi ve sade bir dille konuşarak dürüstlüğümüzü koruyoruz. Nazik, yardımcı ve güler yüzlüyüz. Sorumluluklarımızın bilincinde olup, topluma öncü ve örnek olmaya çalışarak vizyon ile hareket etmekteyiz. Müşterilere geniş bir hizmet sunmaktayız. Ürün ve hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak sizleri memnun etmeye çalışmaktayız. Kalite politikasını ve hedeflerimizi tüm şirkette olanların ve çalışanların benimsemesi için uğraşmaktayız.

Müşteri bizim değerlerimizin kaynağıdır. Başarımızın arkasındaki en önemli olan müşteri memnuniyetine olan inancımızdır. Müşteri memnuniyeti felsefemiz ile emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz.

Yenilikçi, araştırmacı olmak ve çözümlerimiz ile sorunları ortadan kaldırmak temel değerlerimiz arasındadır. Mimari bakış açılarınız da bizim için değerli bulunmaktadır. Yeni tasarımlar geliştirerek iyileştirmeler yapıyoruz ve müşteri ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Müşterilerin beklentilerini en üst düzeyde tutuyoruz, ürün ve hizmetlerimizden en az maliyette faydalanmalarını sağlayarak beğeni kazanıyoruz. Müşteriler ile kurduğumuz iletişimle, müşterilerin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda yeni ürün tasarımları gerçekleştiriyoruz. Tasarladığımız ürünleri teste sokup onay veriyoruz ve sizlere eksiksiz bir şekilde sunuyoruz.

570

İmalat / Üretim

390

Memnun İşletme

450

Mutlu Aile Ortamı

83

Yurdışı / İhracat

Estetik ve
Özgün Tasarım

Gerek yaşam gerekse sosyal alanlarda etkiyi arttıran ve bütünleşen çözümler.

Kötü Hava Şartlarına
Dayanıklı

Alüminyum Panel Tavan sistemimiz şiddetli yağmur ve kar gibi hava şartlarına son derece dayanıklı ve uzun ömürlü.

Üstün Yalıtım
Özelliği

Sistemlerimiz tasarımları ile enerji verimliliğine katkıda bulunuyor.